فنوج من و تو
عمومی,ورزشی,اقتصادی,اجتماعی,فرهنگی,پزشکی،روانشناسی و... 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

ویراژ های پسرانه مقابل مدارس دخترانه که بنده چند ماه پیش مطلبی را در مورد همین زمینه نوشته بودم که با بی توجهی و عدم همکاری مسئولین شهر رو برو شد و یا یه جورایی بگم به کلی فراموش شد که امیدوارم با بیان دوباره این مطلب رسیدگی خود را دو چندان کنند تا باعث اطمینان خانواده ها شود.

مزاحمت های خیابانی به ویژه برای دانش آموزان دختر را خط پایانی نیست، این ناهنجاری اجتماعی که در سال های اخیر به فضای مجازی گسترش یافته است کم و بیش در گوشه و کنار شهر دیده می شود و لزوم هوشیاری خانواده ها را می طلبد.زنگ آخر که به صدا درمی آید دانش آموزان با شور و هیجان از مدرسه خارج می شوند و به طرف منازل خود حرکت می کنند. برخی ها سرویس دارند اما برخی که مسیر مدرسه تا خانه را پیاده طی می کنند گاه با مزاحم های خیابانی مواجه می شوند، هر چند به گفته فرمانده انتظامی فنوج این مزاحمت ها با وجود استقرار گشت های انتظامی پلیس در اطراف مدارس، امسال به نسبت سال گذشته کاهش یافته است اما باز هم وجود دارد.

[ ۱۳٩۳/۱/۱٥ ] [ ۱۱:٥٧ ‎ق.ظ ] [ محمدامین محمدی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

باسلام من محمدامین محمدی از شهرستان فنوج دانشجوی کارشناسی رشته ی مدیریت وبرنامه ریزی اَموزشی دانشگاه اًزاد اسلامی واحدایرانشهر می باشم. این وبلاگ در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به فعالیت می پردازد. و از هر گونه نظر و انتقاد برای بهتر شدن وبلاگ استقبال میکنم. ایمیل mohamad_amin6890@yahoo.com 09159993517
صفحات دیگر
امکانات وب
/love/code.php?pic=9">

تعبیر خواب آنلاینآپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس


@ @

  • پرشین گراف
  • راندن
  • کارت شارژ همراه اول