فنوج من و تو
عمومی,ورزشی,اقتصادی,اجتماعی,فرهنگی,پزشکی،روانشناسی و... 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
یک زن به عنوان رییس مرکز بهداشت در سیستان و بلوچستان منصوب شد

 


ایرنا- نخستین زن در جنوب سیستان و بلوچستان به عنوان نخستین رییس مرکز بهداشت شهرستان فنوج منصوب و معرفی شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر روز چهارشنبه در مراسم معارفه نخستین رییس مرکز بهداشت شهرستان فنوج که فرماندار، معتمدان، روحانیون و مسوولان محلی حضور داشتند، ˈرابیه اربابیˈ را به عنوان رییس این مرکز بهداشت معرفی کرد.

دکتر ایرج ضاربان با تشریح عملکرد و فعالیتهای حوزه بهداشت و درمان جنوب سیستان و بلوچستان اظهار داشت: تکمیل خدمات درمان بستر 10 تختخوابی فنوج یکی از اولویت های دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در این شهرستان تازه تاسیس است که با بهره برداری از آن شاخص های بهداشتی رشد پیدا خواهد کرد.

وی افزود: توانمندیهای بانوان در جامعه امروز و تاثیرگذاری آنان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا بتوانند موفق عمل کنند.

وی ادامه داد: تامین نیروی انسانی کارآمد و خلاق یکی از برنامه های دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر است.

ˈضیاءالحق هاشمزهیˈ فرماندار و مولوی قریشی امام جمعه اهل سنت شهرستان فنوج از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی در مستقل کردن مرکز بهداشت این شهرستان تقدیر کرده و راه اندازی هر چه سریعتر مرکز خدمات درمان بستر 10 تختخوابی شهرستان فنوج را خواستار شدند.

به گزارش ایرنا، رابیه اربابی نخستین زن است که به عنوان رییس مرکز بهداشت در سیستان و بلوچستان معرفی شد.

اربابی دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و بیش از 10 سال سابقه در رده های مختلف کارشناسی و رییس مرکز نظارتی فنوج است.

فعالیتهای بهداشتی درمانی شهرستان تازه تاسیس فنوج تاکنون زیر نظر مرکز بهداشت شهرستان نیکشهر انجام می شد و اکنون دارای مرکز بهداشت مستقل شده است.

[ ۱۳٩۳/۳/۸ ] [ ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ ] [ محمدامین محمدی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

باسلام من محمدامین محمدی از شهرستان فنوج دانشجوی کارشناسی رشته ی مدیریت وبرنامه ریزی اَموزشی دانشگاه اًزاد اسلامی واحدایرانشهر می باشم. این وبلاگ در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به فعالیت می پردازد. و از هر گونه نظر و انتقاد برای بهتر شدن وبلاگ استقبال میکنم. ایمیل mohamad_amin6890@yahoo.com 09159993517
صفحات دیگر
امکانات وب
/love/code.php?pic=9">

تعبیر خواب آنلاینآپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس


@ @

  • پرشین گراف
  • راندن
  • کارت شارژ همراه اول