فنوج من و تو
عمومی,ورزشی,اقتصادی,اجتماعی,فرهنگی,پزشکی،روانشناسی و... 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

پدر، مادر و پسر خانواده در یک تصمیم جمعی به این نتیجه می رسند که این رفتار نتیجه ای به غیر از مرگ ندارد

 

برقراری رابطه دوستی بین یک دختر ۱۶ ساله دبیرستانی با یک پسر ۲۰ ساله در کرمان به قتل دختر توسط پدرش منجر شد.

دختر ۱۶ ساله دبیرستانی در یکی از شهرستان های استان کرمان در پی برقراری رابطه دوستی با یک جوان ۲۰ ساله از خانه خارج می شود که حساسیت های خانواده را در پی دارد. 

در نتیجه وی بدون اطلاع خانواده اش به یکی از بستگان خود پناه می برد و پس از ۳ روز غیبت به خانه باز می گردد.

پدر، مادر و پسر خانواده در یک تصمیم جمعی به این نتیجه می رسند که این رفتار نتیجه ای به غیر از مرگ ندارد و دختر جوان باید به مجازات برسد. این دختر بعد از یک کتک کاری شدید، هفته بعد از وقوع این ماجرا در روند عادی زندگی به همراه پدرش به مزرعه می رود که با شلیک ۲ گلوله سلاح شکاری پدر به قلب و چشمش به قتل می رسد و در عمق ۵ متری مزرعه که از قبل آماده شده دفن می شود.

در پی اعلام مفقودی این دختر، متهمان این پرونده بعد از ۶ ماه دستگیر شدند. آن ها بعد از انکارهای طولانی به قتل اقرار کردند که با حضور مقام قضایی و راهنمایی خانواده مقتول، جنازه او با استفاده از بیل مکانیکی از قبر خارج شد.

 

 
[ ۱۳٩٢/٤/٢٩ ] [ ٢:۳٠ ‎ق.ظ ] [ محمدامین محمدی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

باسلام من محمدامین محمدی از شهرستان فنوج دانشجوی کارشناسی رشته ی مدیریت وبرنامه ریزی اَموزشی دانشگاه اًزاد اسلامی واحدایرانشهر می باشم. این وبلاگ در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به فعالیت می پردازد. و از هر گونه نظر و انتقاد برای بهتر شدن وبلاگ استقبال میکنم. ایمیل mohamad_amin6890@yahoo.com 09159993517
صفحات دیگر
امکانات وب
/love/code.php?pic=9">

تعبیر خواب آنلاینآپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس


@ @

  • پرشین گراف
  • راندن
  • کارت شارژ همراه اول