فنوج من و تو
عمومی,ورزشی,اقتصادی,اجتماعی,فرهنگی,پزشکی،روانشناسی و... 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
نخعی مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان و هیئت همراه به اتفاق اربابی رئیس آموزش و پرورش شهرستان فنوج ،هاشم زهی فرماندار شهرستان فنوج و بلوچ بخشدار کتیچ در سالن اجتماعات آموزش و پرورش با فرهنگیان فنوج دیدار نمودند.

 

اربابی رئیس آموزش وپرورش شهرستان فنوج  ضمن عرض خیرمقدم محضر جناب مدیرکل،همراهان ایشان،فرماندار فنوج ،بخشدارکتیچ و همه حضارمحترم ومحترمه ، گزارشی از عملکرد اداره وبویژه در بحث پروژه مهر را ارئه دادند.

اربابی در بخش دیگری از سخنان خویش به مسئله پروژه مهر اشاره نموده و گفتند که ستاد پروژه مهر وکمیته های پنجگانه آن از همان ابتدا تشکیل و ضمن برگزاری جلسات متعدد ستادی ،کمیته ای ،درون سازمانی و حتی برون سازمانی و انتقال موارد مطروحه ، دستورکارها و مصوبات جهت اجرا به مدارس و مجتمع ها کارها را مستحکم تر از قبل آغاز نموده و  در این رابطه تلاشهای قابل توجهی صورت گرفته است.


ایشان در بخش دیگری ازسخنان خود به رونمایی از شعارسال آموزش و پرورش استان در جلسه شورای اداری شهرستان فنوج با حضور فرماندار شهرستان اشاره داشته وگفتند از همه مدیران خواسته شدجهت پیشبرد هرچه بهتر اهداف آموزش و پرورش این شعار را سرلوحه کارهای خود در انجام امورات محوله قرار دهند.

مدیرکل طی سخنانی از آموزش و پرورش بعنوان فرهنگ واخلاق یادکرده و گفتند که همه ما باید دقت کنیم از هرمدرسه پیام اخلاق ،انصاف ،برادری ،دوستی و برابری بیرون آید.

ایشان در بخش دیگری ازسخنان خویش اخلاق را بعنوان یک پیام ارزشمند قرآنی ،سیره ی نبوی و از توصیه های اصلی و اساسی دین اسلام یاد کردند.

آقای نخعی  درادامه از تمامی مدیران خواستند جهت توسعه ،پیشبرد و علی الخصوص تحقق هرچه بهتراهداف آموزشی و پرورشی باید برنامه سالانه داشته باشند و مطابق با برنامه کامل ،جامع و سالانه خود در امر کیفیت بخشی هرچه بهتر امور تلاش نمایند.

مدیرکل در ادامه خیران مدرسه ساز در مناطق محروم و بویژه دراین مناطق دورافتاده از ایران اسلامی را نیز بی نصیب نگذاشته و ضمن تشکر و آرزوی سلامتی برای همه این خیرین محترم گفتند انسانهای خیر ونیکوکاری هستند که از جای جای ایران عزیز واسلامی به این مناطق محروم آمده و با اقدامات اخلاق مدارانه و انسان دوستانه خود تلاش می نمایند تا حاصل دسترنجشان را به دعای خیر مردم و دانش آموزان معصوم و محروم این مناطق مبدل نمایند و بدینوسیله توشه راهی ارزشمند را برای خود واهل بیت خود بیندوزند.

مدیرکل در قسمت دیگری از سخنان خویش به اصلاح فرایندها و حسن استفاده از ظرفیتها بعنوان شعار سال آموزش و پرورش استان  اشاره داشته و گفتند : همه ما باید بکوشیم با اتخاذ تدابیر ویژه و انجام اقدامات عملی لازم و به موقع  فرایندها بخوبی اصلاح و ظرفیتها نیز بنحو احسن مورد استفاده قرار گیرند تا این شعار تحقق عینی و عملی بخود گرفته و پیشرفت امور نیز بیش ازپیش حاصل شود.

مدیرکل در خاتمه ضمن تشکر از گزارش عملکرد رئیس اداره از همراهی آقای هاشم زهی فرماندار شهرستان فنوج وبلوچ بخشدار کتیچ نیز صمیمانه قدردانی نمودند.

مهندس هاشم زهی فرماندار شهرستان فنوج نیز طی سخنانی ضمن تشکر از مدیر کل محترم و همراهان بزرگوارشان ، آموزش و پرورش را اساسی ترین نهاد هر جامعه جهت پیشرفت در تمامی امور دانسته و برای تمام خادمان آموزش و پرورش ایران اسلامی آرزوی سربلندی و توفیقات روزافزون را نمودند.

[ ۱۳٩۳/٧/۱۳ ] [ ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ ] [ محمدامین محمدی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

باسلام من محمدامین محمدی از شهرستان فنوج دانشجوی کارشناسی رشته ی مدیریت وبرنامه ریزی اَموزشی دانشگاه اًزاد اسلامی واحدایرانشهر می باشم. این وبلاگ در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به فعالیت می پردازد. و از هر گونه نظر و انتقاد برای بهتر شدن وبلاگ استقبال میکنم. ایمیل mohamad_amin6890@yahoo.com 09159993517
صفحات دیگر
امکانات وب
/love/code.php?pic=9">

تعبیر خواب آنلاینآپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس


@ @

  • پرشین گراف
  • راندن
  • کارت شارژ همراه اول