فنوج من و تو
عمومی,ورزشی,اقتصادی,اجتماعی,فرهنگی,پزشکی،روانشناسی و... 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان


توزیع کتابرئیس آ

عبدالحمید اربابی در گفت وگو با خبرنگار فنوج من وتو  در فنوج اظهار کرد: 3000 جلد کتاب آموزشی و کمک آموزشی با اعتباری بالغ بر 300 میلیون ریال توسط خیر تهرانی در بین دانش آموزان مقطع متوسطه این شهرستان اهدا و توزیع شد.

وی افزود: با پیگیری های آموزش و پرورش, یک خیر نیک اندیش تهرانی به نام خانم دشتی تعدادی کتب کمک آموزشی کنکور با اعتباری بالغ بر 300 میلیون ریال را به مدارس مقطع متوسطه شهرستان فنوج اهدا کرد.

رئیس آموزش و پرورش فنوج بیان کرد: در راستای کمک های علمی خیرین به دانش آموزان مناطق محروم، این کتاب ها در بین مدارس مقطع متوسطه توزیع تا در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

اربابی عنوان کرد: تهیه کتاب های آموزشی و کمک آموزشی کنکور و تست از دغدغه های دانش آموزان بی بضاعت است که با حرکت این خیر نیک اندیش, کتاب ها در بین دانش آموزان شهرستان توزیع شد.

وی با تشکر از این اقدام ارزشمند این خیر گرامی ابراز امیدواری کرد با اهدای این میزان جلد کتب, کتاب های درسی در افزایش رضایت بخشی دانش آموزان نیز موثر باشد.

رئیس آموزش و پرورش فنوج گفت: شهرستان فنوج دارای 10 هزار و 500 دانش آموز و 159 آموزشگاه است.

اربابی تصریح کرد: بسته حمایتی به دانش آموزان نیازمند منطقه فنوج به ارزش 25 میلیون تومان شامل کیف, دفتر, مداد, جا مدادی, مداد رنگی, مداد قرمز, تراش, پاک کن و خط کش با حضور بختیاری از طرف دکتر مصلی نژاد توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: طی دو روز بالغ بر55 میلیون تومان برای آموزش منطقه فنوج توسط خیرین توزیع اقلام داشتیم.

[ ۱۳٩۳/٩/۱۱ ] [ ٢:٠٠ ‎ب.ظ ] [ محمدامین محمدی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

باسلام من محمدامین محمدی از شهرستان فنوج دانشجوی کارشناسی رشته ی مدیریت وبرنامه ریزی اَموزشی دانشگاه اًزاد اسلامی واحدایرانشهر می باشم. این وبلاگ در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به فعالیت می پردازد. و از هر گونه نظر و انتقاد برای بهتر شدن وبلاگ استقبال میکنم. ایمیل mohamad_amin6890@yahoo.com 09159993517
صفحات دیگر
امکانات وب
/love/code.php?pic=9">

تعبیر خواب آنلاینآپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس


@ @

  • پرشین گراف
  • راندن
  • کارت شارژ همراه اول