فنوج من و تو
عمومی,ورزشی,اقتصادی,اجتماعی,فرهنگی,پزشکی،روانشناسی و... 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

 

شهردار شهر فنوج اعلام کرد
اولویت‌های شهرداری فنوج پس از ارتقا این بخش به شهرستان

شهردار فنوج گفت: پس از شهرستان شدن فنوج، اولویت‌های عمرانی و شهری تغییر کرده و اجرایی کردن آنها نیازمند توجه بیشتر مسئولان استانی است.

موسی اربابی امروز  اظهار داشت: شهرداری فنوج در سال گذشته، پروژه‌هایی از جمله توسعه و تجهیز کوهستان پارک این شهر از 2 هزار به 4 هزار متر مربع با اعتبار 2 میلیارد ریال، نصب روکش آسفالت خیابان شهرداری با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون ریال، احداث مکان تجمیعی میوه‌فروشان با اعتبار 800 میلیون ریال را به مرحله بهره‌برداری رسانده است.

وی از دیگر پروژه‌های بهره‌برداری این شهر، نصب 15 عدد برج نور با اعتبار یک

 میلیارد و 500 میلیون ریال، احداث ساختمان آتش‌نشانی با اعتبار 800 میلیون ریال و راه‌اندازی مجموعه بازی کودکان به همراه دستگاه‌های ورزشی در پارک‌های شهر با اعتبار 500 میلیون ریال را نام برد.

شهردار فنوج با اشاره به اولویت‌های سال‌جاری شهرداری فنوج گفت: پروژه‌های بلوارکشی خیابان شهید محمدی، توسعه خیابان‌های شهر، گسترش فضای سبز، بلوارکشی خیابان انتظام و ساخت میدان شهدا در ورودی شمالی شهر فنوج در اولویت کاری این اداره قرار دارد که نیازمند تامین اعتبارات است.

[ ۱۳٩٢/٤/٢٧ ] [ ۱:٤۳ ‎ب.ظ ] [ محمدامین محمدی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

باسلام من محمدامین محمدی از شهرستان فنوج دانشجوی کارشناسی رشته ی مدیریت وبرنامه ریزی اَموزشی دانشگاه اًزاد اسلامی واحدایرانشهر می باشم. این وبلاگ در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به فعالیت می پردازد. و از هر گونه نظر و انتقاد برای بهتر شدن وبلاگ استقبال میکنم. ایمیل mohamad_amin6890@yahoo.com 09159993517
صفحات دیگر
امکانات وب
/love/code.php?pic=9">

تعبیر خواب آنلاینآپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس


@ @

  • پرشین گراف
  • راندن
  • کارت شارژ همراه اول