انتصاب 3 مدیر در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از انتصاب روسای جدید آموزش و پرورش سه شهرستان ایرانشهر، بزمان، راسک و 4 منطقه بمپور، سرباز، فنوج و لاشار، اسپکه و یک سرپرست در منطقه دلگان خبر داد.

خبرگزاری فارس: انتصاب 3 مدیر در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان
 

به گزارش خبر گداری فنوج من وتو  طی حکمی از زاهدان به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، طی حکمی از سوی علیرضا نخعی مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، عبدالغفور حسینی مدیر آموزش و پرورش ایرانشهر، احمد رضاکردنیا مدیر آموزش و پرورش بزمان، لعل‌بخش رئیسی مدیر آموزش و پرورش راسک و محمد یعقوب خسروی، محمدامین سرکوری، عبدالحمید اربابی و عبدالصمد نارویی به ترتیب به عنوان روسای ادارات آموزش و پرورش مناطق بمپور، سرباز، فنوج و لاشاراسپکه و همچنین چواد بامری به عنوان سرپرست آموزش و پرورش دلگان منصوب شدند.

/ 3 نظر / 33 بازدید
همشهری

خسته‌ نباشید محمد امین عزیز امیدواریم که عزیزان منتخب برای بالا بردن سطح کیفی آموزش مدارس منطقه، تلاشی مضاعف داشته باشند. مرسی از شما بابت داشتن همچین سایتی که جهت اطلاع رسانی مطلب میذارینو نه صرفاً واسه تعدد نظرات خوانندگان.

فنوج چه خبر؟

http://fanoojnews.blog.ir/post/80 جهت همکاری ورفع مشکلات منطقه لطفا باز نشر کن تا شاید گامی برداریم در جهت رفع مشکلات موجود تشکر

ارباب

سلام برادر بزرگوار میشه نحوه گذاشتن ترانه در وبلاگ را بطور کمل توضییح بدی