دو مدرسه در شهرستان فنوج به بهره برداری رسید

زاهدان- ایرنا- رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان فنوج در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دو مدرسه ابتدایی باقرالعلوم و حیدرکرار در روستاهای کلهیمن و مدوحی این شهرستان به بهره برداری رسید.

 

عبدالمجید نارویی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دو مدرسه هر کدام با دو کلاس درس و اعتبار 700 میلیون ریال ساخته شده است.

وی زیر بنای هر یک از این دو مدرسه را 133مترمربع ذکر کرد و گفت: اعتبار مورد نیاز این دو پروژه با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و خیر مدرسه ساز ˈجعفر پیماییˈ از سوی شرکت آذرپارس کسما تامین شده است.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان فنوج اظهار داشت: با راه اندازی این مدارس 25 دانش آموز در روستای کلهیمن و 24 دانش آموز در روستای اسحق آباد(مدوحی) از فضای استاندارد آموزشی بهره مند شدند.

به گزارش ایرنا، فرماندار، مسوولان اجرایی، شماری از فرهنگیان، مردم و دانش آموزان در مراسم بهره برداری از این مدارس حضور داشتند.

شهرستان فنوج با 51 هزار نفر جمعیت در 535 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

/ 1 نظر / 34 بازدید
حمید راضی

با سلام لطفا اطلاع رسانی فرمائید که مطالب آقای قوام رئیسی (وبلاگ فنوج چه خبر) در اکثر موارد کپی مطالب وبلاگ اینجانب می باشد. بنابراین اگر خوانندگان وبلاگشان نتوانستند به ایشان دسترسی داشته باشند میتوانند اصل مطالب را در وبلاگ "شبستر از زاویه ای دیگر" بخوانند . چون ما هر چه بهشون گفتیم افاقه نکرد . ظاهرا دزدی مطلب خیلی مزه داره !