سقوط گربه در منبع آب باعث مرگ دختر نوجوان ریتکی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از عصر هامون، روز گذشته رخسانه نصرتی دختر نوجوان روستای ریتک شهرستان فنوج بر اثر مسمومیت با آب آلوده کشته شد.
در همین خصوص دهیار روستای ریتک در گفت و گو با عصر هامون، گفت: حدود 12 روز قبل یک گربه به دلیل عدم وجود درب پوش منبع آب این روستا، درون منبع افتاده و باعث آلودگی آب مصرفی روستا شده است.
حسین شیخی اظهار داشت: تعداد 16 نفر از اهالی این روستا بر اثر آب آلوده مسموم شده که به دلیل نداشتن پزشک در روستا به شهرستان فنوج مراجعه و درمان شدند.
وی ادامه داد: در حال حاضر منبع آب کلرزدایی شده و توسط مسئولین مورد آزمایش قرار گرفته و مشکلی ندارد.
ماجرای درپوش نداشتن فاضلاب ها و منبع های آب استان کم کم دارد تبدیل به یک فاجعه می شود که لازم است همه دستگاه‌های مسئول به میدان بیایند و هر چه سریعتر نسبت به استاندارد کردن دریچه های فاضلاب و منابع آب رسیدگی کنند.

/ 1 نظر / 30 بازدید
معرفی سایت و اسکریپت

معرفی سایت و اسکریپت www.sekoya.ir ------------------------------------------------ www.zqz.ir کوتاه کننده لینک ------------------------------------------------ www.irmyir.ir اپلود ------------------------------------------------ www.sekoya.ir/site.htm لینک سایت ها و وبلاگ های معروف ------------------------------------------------ www.andam-mr.ir بدنسازی و پرورش اندام ------------------------------------------------ www.chat.sekoya.ir چت روم ایرانیان،چت رومی بسیار جالب