مردم فنوج حضوری گسترده در راهپیمایی روز قدس خواهند داشت

زاهدان - امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان تازه تاسیس فنوج در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مردم این شهرستان همانند سایر مردم ایران اسلامی با حضور حماسی در راهپیمایی روز قدس همچون انتخابات 24 خرداد ماه امسال بار دیگر دشمنان اسلام و ایران را ناامید می کنند.

مولوی ˈمحمد علی قریشیˈ روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حضور باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس پاسخ یاوه گویی های استکبار جهانی است.

وی بیان کرد: شعار مرگ بر استکبار و استعمار اعتقاد قلبی مردم اهل سنت فنوج است و آنها در روز قدس با سر دادن شعارهای انقلابی بار دیگر خشم و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام خواهند کرد.

وی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران در طول سال های متمادی ندای رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری را اجابت کرده اند و این بار نیز به دنبال تداوم حماسه سیاسی، پرشورتر و گسترده تر از گذشته در راه پیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.

مولوی قریشی گفت: اهل سنت همچون سایر ملت ایران در روز قدس ثابت می کنند در کنار نظام جمهوری اسلامی و ملت فلسطین هستند.

به گزارش ایرنا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فنوج اعلام کرده است راهپیمایی روز جهانی قدس در مرکز این شهر از ساعت 09:30 صبح از مقابل اداره آموزش و پرورش به طرف خیابان انقلاب برگزار خواهد شد.

شهرستان تازه تاسیس فنوج 52 هزار نفر جمعیت دارد.

/ 1 نظر / 27 بازدید
رهـــــــا

سلام[لبخند] عکسهای من رو لایک میکنید لطفا؟ [خجالت] http://www.lenzor.com/160raha سپاس فراوان[گل]