183 کیلومتر از محورهای شهرستان فنوج آسفالت شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی ایرانشهر گفت: راه‌های موجود حوزه استحفاظی فنوج 672 کیلومتر است که 183 کیلومتر از آنها تاکنون آسفالت شده است.
خبرگزاری فارس: 183 کیلومتر از محورهای شهرستان فنوج آسفالت شده است
 

ایوب کرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایرانشهر اظهار کرد: راه‌های موجود حوزه استحفاظی فنوج 672 کیلومتر است که 183 کیلومتر تاکنون آسفالت شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی ایرانشهر با بیان اینکه 80 کیلومتر دیگر در محورهای این شهرستان آمده آسفالت است، افزود: به زودی راه فرعی درجه یک به طول 38 کیلومتر احداث می‌شود که راه ارتباطی شهرستان فنوج با سایر شهرستان‌های استان را کوتاه‌تر می‌کند.

این مسئول ادامه داد: برای احداث این راه اعتباری بالغ بر 7 میلیارد تومان در نظر گرفته شده و مراحل مناقصه و انتخاب پیمان‌کار در حال برگزاری است.

وی از آغاز عملیات بازگشایی مسیر کلدر خبر داد و گفت: در حال حاضر 16 کیلومتر راه مالرو داریم که در صورت تامین اعتبار عملیات بازگشایی آن به صورت اصولی انجام می‌شود.راه روستایی ذرتی در شهرستان فنوج به میزان 28 کیلومتر نیاز به بازگشایی، زیرسازی و آسفالت دارد و دلیل اهمیت آن وجود معدن مس برای رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی است.

مدیرکل راه و شهرسازی ایرانشهر ادامه داد: این منطقه به دلیل کوه‌های زیبا، منطقه‌ای بکر برای گردشگری است که توجه ویژه مسئولان را در این زمینه می‌طلبد.

/ 0 نظر / 32 بازدید