نخستین رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فنوج منصوب شد.


نخستین رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فنوج طی مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان و معتمدان محلی منصوب و معرفی شد.

به گزارش فنوج من وتو، فرماندار فنوج در این مراسم با معرفی ˈامید سپهری نیاˈ به عنوان رییس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان، بر تشویق سرمایه گذاران در حوزه اکتشاف معادن و تلاش برای جذب سرمایه گذار در حوزه صنعت، نظارت و ساماندهی اصناف به ویژه بازار میوه و تره بار، خبازی ها و توزیع سوخت و گاز مایع، کالاهای اساسی جهت تنظیم بازار و برگزاری نمایشگاه های فصلی تاکید کرد.

ضیاء الحق هاشمزهی گفت: تعامل و هماهنگی ادارات شهرستان از خواسته های فرمانداری سبب پیشرفت و توسعه منطقه می شود.

به گزارش فنوج من وتو، امید سپهری نیا با سابقه 10 سال با مدرک کارشناس ارشد علوم سیاسی در ادارات صنعت و معدن و تجارت زاهدان، زابل و چابهار به عنوان بازرس، مسوول بازرگانی خارجی، مسوول اصناف، مسوول برگزاری نمایشگاه های فصلی و دبیر کمیسیون های نظارت و تعزیرات آرد و نان را در کارنامه خود دارد.

/ 1 نظر / 29 بازدید
نماينده رسمي الكسا در ايران

www.iAlexa.ir لذت يك درآمد شيرين اينترنتي !!! هم كسب درآمد و هم افزايش بازديد كسب درآمد تا 1 ميليون تومان درماه افزايش بازديد وبلاگ شما افزايش رنك الكسا وبلاگ شما افزايش رنك گوگل وبلاگ شما قانوني شرعي حلال مورد تاييد الكسا مورد تاييد گوگل وبمستر عضويت 100% رايگان و آسان و سريع هديه ويژه : 20000 هزار بازديد واقعي با آي پي هاي مختلف از سايت و يا وبلاگ شما فقط 5 هزار تومان به همراه خريد آنلاين !! www.iAlexa.ir